Zadzwoń do nas: tel. 95 781 01 16, tel. kom. 602 105 733 lub wyślij wiadomość

  • Opis zdjęcia

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe pozwalają na komfort korzystania z tarasów, balkonów przez cały rok, dzięki dostępowi naturalnego światła, niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania. Dodatkowo stanowią bardzo atrakcyjną powierzchnię użytkową.
Ogrody zimowe pozwalają zyskać przepełnione zielenią i naturalnym światłem miejsce, dostępne przez cały rok.

Proponowane przez nas bogate rozwiązania architektoniczne, w zależności od typu konstrukcji ogrodu zimowego świetnie wpisują się w każdy budynek.
Wykonanie ogrodu zimowego wzbogaca nasze mieszkanie i życie o dodatkowe walory. Dzięki przesuwnym i składanym elementom szklanym powiększamy przestrzeń użytkową domu, a bujna roślinność przez cały rok gwarantuje nam dobre samopoczucie i pełny relaks.

Przy prawidłowo zaprojektowanym i wykonanym ogrodzie zimowym możemy aktywnie wykorzystać energię słoneczną do ogrzewania domu, a dzięki przeszklonym ścianom ogrodu zimowego wnętrze nasłonecznione jest przez cały dzień.
Ogród zimowy można użytkować jako jadalnię, pokój dzienny, biuro lub jako miejsce przeznaczone do relaksu. Od werandy odróżnia go szczelna i ciepła zabudowa, dzięki czemu ogród zimowy jest obiektem całorocznym.

Nasze ogrody zimowe odznaczają się precyzją wykonania. Jako że posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, możemy zaprojektować każdą konstrukcję.

Możemy wykonać dla Państwa ogród zimowy tradycyjny z dużą ilością zdobień systemowymi ornamentami, szprosami, ozdobnymi rynnami lub konstrukcję nowoczesną nawiązującą stylem do Państwa domu.
Planujemy, produkujemy i montujemy drewniane ogrody zimowe, zabudowy tarasów, balkonów z drewna, dla wyższej jakości życia.

Nasza działalność skupia się na powstawaniu drewnianych ogrodów zimowych, oranżerii, werand. Zajmujemy się również zabudową balkonów, zadaszeniem tarasów oraz basenów.

Naszą firmę tworzą pracownicy o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu w branży ogrodów zimowych.
Wraz z rozwojem rozszerzyliśmy ofertę o kraje europejskie. Docenieni zostaliśmy na rynku niemieckim, belgijskim i szwajcarskim zyskując coraz większą liczbę klientów.

Dane adresowe

STOLTEAM
ul. Grunwaldzka 36
74-400 Dębno
zachodniopomorskie, Polska

Kontakt z nami

95 781 01 16
602 105 733

    Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © www.poznan.stolteam.com - Ogrody zimowe Poznań 2019
    Projekt i wykonanie: www.artgo.pl - strony internetowe Szczecin